Fiat Bayim İnternette
 

Hizmetler Anasayfa arrow Kampanyalar arrow FIAT FIRSATLARI UÇUŞA GEÇTİ!

 

FIAT FIRSATLARI UÇUŞA GEÇTİ!

 • FIAT FIRSATLARI UÇUŞA GEÇTİ!

50.000'e varan bonus mil Fiat'ta!

Hayallerindeki Fiat'a kavuşan Miles&Smiles üyeleri şimdi 50.000'e varan bonus mil kazanıyor. Siz de Fiat showroom'larına gelin, yepyeni Fiat'ınızı alırken Miles&Smiles üyelik numaranızı verin, hediye bonus millerinizi anında kazanın. Hem karadan hem havadan dilediğiniz yere gidin.

Freemont 50.000 bonus mil,
500, Bravo, Linea Classic, Yeni Linea 15.000 bonus mil,
Punto, Yeni Panda 10.000 bonus mil kazandırıyor.

Hemen üye olan herkese 1.000 mil hediye*

Fiat Servislerinde harcadığınız her 1 TL = 1 bonus mil!

Miles&Smiles üyeleri Fiat servislerinde de bonus mil kazanıyor. Yapacağınız 350 TL ve üzeri mekanik servis harcamalarında her 1 TL için 1 bonus mil Miles&Smiles kartınıza yükleniyor. Tek yapmanız gereken üyelik numaranızı vermek.

30 Haziran'a kadar Fiat'a gelin, sizi havalara uçuracak bu fırsatı kaçırmayın.

Kampanya Koşulları!

 • Kampanya kapsamında Fiat yetkili satış bayilerinden 0 km perakende Fiat marka Punto, Yeni Panda model araç alımlarında 10.000 mil; Fiat 500, 500C, 500 by Gucci, Bravo, Linea Classic, Yeni Linea alımlarında 15.000 mil, Freemont alımlarında 50.000 mil puan; Fiat yetkili servislerinden 350 TL ve üzeri mekanik servis harcamalarında ise kampanya indirimleri sonrasında tüm vergiler dahil toplam fatura tutarı üzerinden her 1 TL için 1 bonus mil puan hediye edilmektedir.
 • Boya kaporta işlemleri, uzatılmış garanti ve Fiat Kasko satın alımlarından doğan servis harcamaları kampanyaya dahil değildir.
 • Sigorta ve kasko tarafından karşılanan servis işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmez.
 • Kampanya Fiat araç alımlarında filo ve özel satış kampanyaları birlikte kullanılamaz.
 • Kampanya şahıs müşterileri için geçerli olup, Miles&Smiles üyesinin yalnızca kendisi kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanmak için Miles&Smiles üyesinin aracını satın almadan önce Fiat yetkili satış bayisine; servis işlemlerinde ise servis faturası kesilmeden önce Fiat yetkili servislerine Miles&Smiles kart numarası ile başvurması gerekmektedir.
 • Araç satış ya da servis işlemlerinde fatura tarihinden sonra kampanyadan yararlanmak için yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
 • Miles&Smiles üyesi servis harcamaları kapsamında aynı ay içerisinde; araç satın alımlarında ise kampanya dönemi boyunca kampanyadan en fazla 2 kez yararlanabilir.
 • Kazanılan bonus mil puanları Miles&Smiles üyelik hesabına fatura tarihini takip eden ayın ilk 2 haftası içerisinde yüklenecektir.
 • Kampanya 8 Nisan – 30 Haziran 2013 tarihleri arasında geçerlidir.

*Türk Hava Yolları, AnadoluJet veya Star Alliance üyesi diğer havayolları ile gerçekleştirilen ilk uçuşun veya ilk Miles&Smiles kredi kartı harcamasının üyelik hesabına ilavesinden sonra 1000 mil otomatik olarak üye hesabına işlenecektir.

Copyright FIAT 2014. Her hakkı saklıdır. Web Tasarım & Yazılım Smartnet